2019. december 23-án (hétfő) „reggeltől estig” kosár és röpi derbi lesz a fiútesiben. Nappali rendezvény, nem sportéjszaka.

4-5 fős kosárcsapatoknak (külön fiú-, illetve lánycsapatok)
6-7 fős röpicsapatoknak (vegyes csapatok)

Jelentkezési határidő: 2019. december 19. (csütörtök) 15 óra.

Jelentkezni csapatként lehet a vass.miklos@apaczai.elte.hu e-mail címen, vagy személyesen Vass Miklósnál (fizika tanári, IV. emelet).

A jelentkezésben szerepeljen:

a csapat neve (szabadon választható)
mindegyik csapattag teljes neve és osztálya
a csapat sportága (kosár vagy röpi)

Egy osztályból több csapat is jelentkezhet. Egy csapat tagjai lehetnek különféle osztályokból is. Egy diák mindkét sportágban szerepelhet 1-1 csapatban. Lehet jönni csak szurkolóként is, illetve aki szívesen pótolná a kifáradt társai kalóriahiányát egy forró gofrival, jelentkezzen bátran gofrisütőnek.

Ezek barátságos mérkőzések lesznek, bíró nem lesz, illetve ha egy önként jelentkező diák vállalja a játékvezetést (és mindkét csapat jóváhagyja), akkor lehet ő a meccs bírója. Szükség esetén természetesen lesz moderálás. A röpi meccsek a nap időbeosztása miatt nem 25 pontig, hanem adott percen keresztül mennek majd (a csapatok száma dönti majd el, hány percesek lesznek).

A csapatok csoportokba osztva fognak egymás ellen játszani. Kosárból külön csoportban lesznek a fiú-, illetve a lánycsapatok, röpiből nem. Külön lesznek a kisebbek, illetve nagyobbak; a jelentkező csapatok száma alapján alakul majd ki, hogy hány korcsoport lesz (pl. 7-8; 9-10; 11-12 vagy pedig 7-9; 10-12 osztályok).

A csoportbeosztás, a meccsek időpontjai a https://www.netfizika.hu/node/9735 címen lesznek láthatók 2019. december 20-án (péntek) este.